Google Reklamı Nasıl Verilir?

Bir Google reklam hesabının temeli, genellikle arama odaklı hazırlanan kampanyalardan oluşur.

google reklam
Ekibimiz, sertifikasyon programlarını başarıyla yürüten ve geliştirici lisanslı uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.
 

Google reklamlarının işletmelere sağladığı faydalar tartışılmaz. Google reklamları sayesinde doğru kişiye, doğru zamanda, doğru yere ulaşırsınız. Bir Google reklam hesabının temeli, genellikle arama odaklı hazırlanan kampanyalardan oluşur. Google reklamı nasıl verilir sorusunun yanıtı için bu reklam türlerini incelemek gerekir.

Arama motoru reklamlarında tüketiciler belirli bir konuyu aradığında sizin sitenizi bulacaktır. Ancak bir Google reklam hesabını ayarlamak, yönetmek ve optimize etmek gerçekten bir uzmanlık alanıdır. Bu nedenle sizlere Google reklamı nasıl verilir konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz.

Dijital Dünyada Rekabet Artıyor

Google’ın talepleri giderek daha da sertleşiyor ve rekabet artıyor. Google’da reklamlarınızın ve açılış sayfalarınızın kalitesi her zamankinden daha önemlidir. Google reklamcılığında reklam vermede maksimum sonuçları elde etmenize yardımcı olmak için güçlü bir strateji oluşturarak başlarız. Bu stratejide, Google reklamcılığına ulaşmak istediğiniz hedefleri ve şimdi bulunduğunuz yeri belirleriz. Ayrıca, bütçeyi tartışır ve reklam vermek için belirli anahtar kelimelerle ilgili önerilerde bulunuruz. Hedef kitleniz ne arıyor? Bunu bilmek önemlidir. Küçük bir ayarlama bazen büyük bir fark yaratır: örneğin, bir kelimeyi ayrı mı yoksa birlikte mi yazsanız.

Ölçme Büyümenin Yoludur

Google reklamcılığında reklam sonuçlarınızı hızla ve en iyi şekilde ayarlayabilmemiz için ölçeriz. Hedef kitleniz için en uygun yöntemi bulana kadar reklamlarınızı birlikte geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun ne olduğunu öğrendikten sonra, benzer reklamlar yaparız. Google reklamı nasıl verilir iyi biliyor ve başarıyı bu şekilde hedefliyoruz. Ayrıca, web sitenizin ve reklam kampanyasının performansı hakkında aylık bir rapor sunuyoruz.

Böylece dijital mecrada sizin için ne yaptığımızı ve sizin için hangi sonuçları elde ettiğimizi bileceksiniz. Elbette bu arada her zaman uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan tüm soruların yanıtına anında ulaşabilir ve markanızın emin ellerde olduğunu bilirsiniz.

Dijital Yönetim Cmd Market Logo

Dijital Dünyaya Merhaba! Deyin

Hemen Başlayın

Veya bugün dijital dünya da yerinizi almak için bizi arayın.

0850 346 60 72**Hafta içi 09.00-18.00