(SEO) Google Arama Motoru Optimizasyonu

Seo ajansı olarak markanızı nitelikli ve hak ettiği yere taşımak için çok çalışıyoruz. Sektörünüzle ilgili derin bir araştırma yapıyor ve anahtar kelimeler belirliyoruz.

google reklam
Ekibimiz, sertifikasyon programlarını başarıyla yürüten ve geliştirici lisanslı uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO işletmeler için büyük bir öneme sahiptir. Çünkü, SEO ile reklam vermeden web sitenizi üst sıralara çıkarmak mümkündür. SEO çalışması için ayrıntılı bir ön hazırlık yapmak gereklidir. Bu da SEO uzmanlarının işidir. Seo ajansı olarak markanızı nitelikli ve hak ettiği yere taşımak için çok çalışıyoruz. Sektörünüzle ilgili derin bir araştırma yapıyor ve anahtar kelimeler belirliyoruz.

Piyasa Araştırması ve Anahtar Kelimeler

Dijital ortamda yaptığımız piyasa araştırması sonucunda tüketicilerin ürün ve hizmetlerinize hangi anahtar kelimelerle ulaştığını buluyoruz. Daha sonra SEO uzmanlarımız bu anahtar kelimelerin kam makalede, hangi sayıda geçeceğini belirliyorlar. Tamamen özgün ve imla kurallarına uygun bir şekilde SEO içerikli makaleler hazırlayan uzmanlarımız Seo bünyesinde bu içerikleri web sitenizin altyapısına veya vitrinine yerleştiriyor.

SEO'da Anında Sonuç Alınır Mı?

Arama motoru optimizasyonu kısa bir süreç değildir. İşletmelerin ideal bir sonuç alması için yaklaşık 6 ay boyunca beklemeleri gerekir. Bu süre zarfı içerisinde tamamen özgün ve nitelikli makaleler web sitesine yerleştirilmeye devam eder. Böylelikle altıncı ayın sonunda Google indexlediği metinlerin kalitesini onaylayıp web sitesinizin organik olarak üst sıralara çıkmasına yardımcı olur.  SEO çalışması devam ettiği sürece web siteniz ekstra bir reklama ihtiyaç duymadan arama motorunun ilk sayfasında, belki de reklamsız olan sıralamanın ilkinde yerini alır.

Reklamsız Reklam Olun

Google reklamcılığında web sitenize reklam verdiğinizde sayfanın bir bölümünde bu sıralamanın reklam olduğu ifade edilir. Seo olarak sunduğumuz çalışmalarda ise reklam kullanılmadan, organik bir çalışma yapıldığından reklam ibaresi bulunmaz. Bu da tüketicilerin web sitenize, dolayısıyla markanıza duyduğu güveni artırır. Dijital dünyadaki varlığınızı etkin bir şekilde korumak için kullanabileceğiniz arama motoru optimizasyonu sayesinde marka değerinizi artırarak potansiyel müşteriler bulabilirsiniz.


Dijital Yönetim Cmd Market Logo

Dijital Dünyaya Merhaba! Deyin

Hemen Başlayın

Veya bugün dijital dünya da yerinizi almak için bizi arayın.

0850 346 60 72**Hafta içi 09.00-18.00