Google Reklam Ücreti

Google reklam ücreti işletmenin büyüklüğüne, ulaşmak istediği hedef kitleye ve bütçesi gibi farklı kriterlere göre değişebilir.

google reklam
Ekibimiz, sertifikasyon programlarını başarıyla yürüten ve geliştirici lisanslı uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.

Google reklamları işletmelerin markalarını tanıtmak ve potansiyel müşteri bulmak için en sık kullandığı araçlardan biridir. Dünyanın en çok kullanılan arama ağı olan Google üzerinden verilen reklamlar, reklamverenin bütçesine göre belirli bir lokasyona da tüm dünyaya da yayılabilir. Google reklam ücreti işletmenin büyüklüğüne, ulaşmak istediği hedef kitleye ve bütçesi gibi farklı kriterlere göre değişebilir.

Google'da Reklam Verme Maliyeti

Google'da reklam vermenin maliyeti işletmenin tercihine göre değişir. Belirli bir lokasyonda, dar bir hedef kitleyi hedefleyen bir işletme ile tüm Türkiye veya belirli bir şehrin tamamını hedef kitlesine ekleyen bir işletmenin reklam verme maliyeti birbirinden farklıdır. Potansiyel müşterilerin taleplerine yanıt verebilecek şekilde Google reklam ücreti belirleyen işletmeler nokta atışı yaparak tam da istedikleri kişilere reklamlarını gösterebilirler. Google reklam ücretlerinin efektif bir şekilde kullanılabilmesi için ajansımızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Reklam uzmanlarımız bütçenizi optimize ederek, minimum bütçeyle maksimum kişiye erişmenize yardımcı olacaktır.

İster Görsel İster Yazınsal Reklamlar

Google üzerinden vereceğiniz reklamların görünürlük kriterlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Ürünlerinizi sergilemek için Google Alışveriş seçeneğini, hizmetlerinizi tanıtmak için Google Adwords seçeneğini kullanabilirsiniz. Google reklam ücreti uzmanlarımız sizi yönlendirerek harcadığınız tutardan optimum fayda sağlamak için çalışacaklardır. Google reklam kriterlerine göre rakip firmalar aynı anahtar kelime veya ürün görseli için daha yüksek bir fiyat teklif ettiklerinde reklam uzmanlarımız anında müdahale ederek teklifi yükseltecek veya farklı kelimeler üzerinden arama yapılmasını sağlayacaktır.

Markanız İtibar Kazansın

Google reklamları sayesinde markanızın itibar kazanmasını sağlayabilir ve potansiyel müşteriler elde edebilirsiniz. E-ticaret sitesi sahibiyseniz satışlarınızı artırabilir ve gelirinizi harcadığınız reklam bütçesinin çok daha üstünde artırabilirsiniz. Gelirinizin yüzde 10'luk kısmını dijital reklamlara harcadığınızda işletmenizi kısa süre içerisinde büyütebilir ve hak ettiği noktaya gelmesini sağlayabilirsiniz.


Dijital Yönetim Cmd Market Logo

Dijital Dünyaya Merhaba! Deyin

Hemen Başlayın

Veya bugün dijital dünya da yerinizi almak için bizi arayın.

0850 346 60 72**Hafta içi 09.00-18.00