Google Reklam Vermek

Google’da reklam vermek için izleyebileceğiniz iki farklı yol olacaktır.

google reklam
Ekibimiz, sertifikasyon programlarını başarıyla yürüten ve geliştirici lisanslı uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.

Google’da reklam vermek için izleyebileceğiniz iki farklı yol olacaktır. Bunlar; reklamlarınızın hazırlık ve yönetimini kendiniz yapmanız veya Google reklam vermek konusunda profesyonel hizmet almanızdır. Bu konuda profesyonel hizmet ve danışmanlık almanız, alacağınız verimi arttıracaktır. 

Google Reklamlarını Kendiniz Yönetmek 

Eğer pazarlama ve reklamcılık hakkında yeterince bilginiz yoksa; reklamlarınızı oluşturma, yönetme esnasında çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz. Reklam yönetimi hakkında yeterince tecrübeye sahip olmamanızdan dolayı, kampanyalarınızı devreye alabilmeniz normalden daha uzun sürebilir. Ayrıca, kampanya yapılarıyla ilgili hatalar yapabilir ve de bu hataları, çok uzun süre fark edemeyebilirsiniz. 
Reklam birim maliyetleriniz, profesyonel bir reklam yönetimine göre, muhtemelen daha yüksek olacaktır. Dolayısıyla da, aynı reklam bütçesiyle elde edeceğiniz verim; profesyonel hizmet almaya göre daha düşük olacaktır.

Reklam yönetimini ikinci bir iş olarak ve de muhtemelen günlük diğer işlerinizin arasında yapmak zorunda kalırsınız. Bu durumu, profesyonel reklam yönetimi ile karşılaştırdığınızda; esnekliğiniz daha az olacaktır. Dolayısıyla, hızla değişen reklamcılık araçlarıyla Google reklam vermek konusunda bilgi sahibi olabilmeniz; daha geç olacaktır. 

Google Reklamları ile İlgili Profesyonel Hizmet Almak 

Eğer Google reklamlarıyla ilgili işinizi şansa hiç bırakmak istemiyorsanız, profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Google Reklam Hizmetlerimiz 

Hedef ve beklentilerinizi anlatarak, size en uygun çözümü bulmamızı sağlayabilirsiniz. Google reklamcılık araçlarıyla ilgili yönetim tecrübemiz sayesinde, çok daha etkin kampanya yönetimi gerçekleştirebiliriz. Böylelikle, reklam bütçenizi çok daha verimli bir şekilde değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Yeni araçlar ve avantajlı seçeneklerin kampanyalarınıza uygulanması da, çok daha çabuk olabilecektir. 

Belirli bütçe ve kampanya yapılarına ilişkin elde edebileceğiniz getiriler hakkında olası öngörüler, işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece, reklam yatırımını yapıp yapmama konusunda da, çok daha kolay kararlar verebileceksiniz. Yapacağınız olası değişiklikler ile yeni kampanyalarınız çok daha hızlı şekilde devreye alınabilecektir. 

Google reklam vermek ile ilgili işlemleriniz için çözüm odaklı, kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. 


Dijital Yönetim Cmd Market Logo

Dijital Dünyaya Merhaba! Deyin

Hemen Başlayın

Veya bugün dijital dünya da yerinizi almak için bizi arayın.

0850 346 60 72**Hafta içi 09.00-18.00