Bugün Türkiye'nin En Büyük Trendyol Affiliate Ajansına Kayıt Ol!

Türkiye’nin en büyük influencer marketing ajans şirketi olan Cmd Market'e hoşgeldin.
Aşağıdaki, ön başvuru formu ile süreciniz hakkında sizinle en kısa sürede irtibata geçeceğiz.Trendyol Influencer Vergiler ve Ajans Komisyonu

Güncel ajans komisyonu (05.09.2022), %20'dir. Örneğin, Aylık 1.000,00₺ influencer affiliate geliri kazandığınız Trendyol tarafından bize iletildi, 200,00₺ Ajans Komisyonu, 150,00₺ Vergiler* olmak üzere elinize net 650,00₺ ödeme geçer.

Neden Cmd Market
Trendyol Influencer Ajansı
(Trendyol İş Birliği Ajansı) ile çalışmalısınız?

En geç 2(iki) iş günü içerisinde, ödemeniz hesabınıza aktarılır.
influencer odaklı her zaman sizin tarafınıza olmayı tahahhüt ederiz.
Hakediş, alacaklarınızı sözeşme ile koruruz.
Dijital pazarlama danışmanlığını sağladığımız büyük markalarla iş birliği avantajı sağlarız
Ödemenizi online olarak göndeririz.

Trendyol Influencer Affilate Sistemi ile Nasıl Gelir Elde Edebilirim?

Koleksiyon Oluştur

Seçtiğiniz ürünlerden bir koleksiyon oluştur

Sosyal Medya Hesabında Paylaş

Koleksiyonun linkini sosyal medya hesaplarında paylaş

Kazan

Paylaştığın linkten, Elektronik dışında yapılan tüm alışverişlerden, %15 komisyon kazan. Elektronik ürünlerden, %2 komisyon kazan, Paylaştığın ürünlerde, olmayan satışlardan %5 kazan.

Gelirini Takip Et

Günlük Trendyol'dan gelen detaylı rapor mailinde, satışlarını takip et.

Trendyol Affiliate Influence Nasıl Kayıt Olurum?

Sürecin başlaması için gerekli bilgileri doldurmak ve online form göndermek yeterlidir.

Sadece Trendyol Affiliate Influence işbirliği bazında geçerli olan, online sözleşmenizi göndermelisiniz.

Cmd Market Trendyol Influence Ajans Kayıt Belgesi'ni Trendyol Belge yükleme ekranından yüklemelisiniz.

Size ilettiğimiz link üzerinden, Trendyol influencer Başvurunuzu tamamlamalısınız.

İlettiğimiz belgeleri Trendyol Influencer Affiliate sistemine yüklenir, Trendyol başvurunuzu onayladıktan sonra, paylaşımlara başlayabilirsiniz.

Trendyol Influencer Ajansımı Nasıl Değiştirebilirim?

Süreci başlatmak için Online Form üzerindeki gerekli bilgilerin doldurulması yeterlidir.

Cari değişimi Trendyol üzerinden talep edilecektir, Kazancınız bir sonraki ödeme döneminizde bizler tarafından faturalandırılacak ve tahsil edilecektir. Bu süreçte duraksamadan, paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz.

Trendyol Affiliate Influencer Sistemi Ödeme ve Fatura Süreci Nasıl İşler?

Her ayın 23'ünde, Trendyol tarafından fatura tutarınız bize bildirilir. Fatura dönemi, 23'den bir sonraki ayın 23'üne kadardır. Tutarlar Trendyol tarafında bu aralık baz alınarak hesaplanır.

Fatura tutarınız, Cmd Market Trendyol influencer Ajans Tarafından, Trendyol'a kesilir. İlgili faturanız en geç ayın 30'una kadar Trendyol'a elektronik fatura olarak iletilir.

Trendyol ödemeleri her ayın 2. Perşembe günü gerçekleştirmektedir. Ödeme tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 2(iki) iş günü içerisinde hesabınıza iletilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayın 23'ünde 500₺ baremini geçemedim. Ancak ayın 30'unda geçtim. O ayın ödemesini alabilecek miyim?
Trendyol fatura kesimini ayın 23'ünde tamamlıyor. Bu nedenle ayın 23'üne kadar 500₺ baremini geçemesseniz, ödemeniz bir sonraki aya aktarılır.

Hediye çekleri için gerekli minimum ciro olan 5.000₺'yi ayın 23'ünde geçemedim, aynı ayın 30'unda geçtim. Önümüzdeki ay hediye çeki hesabıma yatıcak mı?
Trendyol ciro hesaplamasını 23'ünde tamamlıyor. Bu nedenle ayın 23'üne kadar 5000₺ baremini geçemezseniz çek tanımlanmayacaktır.

Raporlar ne zaman sıfırlanıyor?
Raporlar her ayın ilk günü sıfırlanır.

Kazandığım tutar ayın 23' nde bana bildirildi. Peki 23'ünden sonraki tutar ne oluyor?
Ayın 23'ünden sonraki kazancınız bir sonraki aya aktatırılıyor. Örneğin; Aralık 23'ünden Aralık 31'ine kadar kazandığınız tutar 23 Ocak'ta sizlere iletilen fatura tutarının içinde yer alır.

Bir önceki ayın 23'ünden sonraki kazandığım tutar bulunduğum aydaki raporda yer alır mı?
Hayır, raporlar ayın 1'i ile raporun geldiğin tarihden 1 gün önceki satışları gösterir.

Raporlar ne zamanın satışlarını gösteriyor?
Rapor görselinin en üstünde hangi gün aralığını kapsadığı gösterilmektedir.

Satışlarımın raporlarıma yansımadığını düşünüyorum, ne yapmalıyım?
Tüm raporlar ve tutarlar Trendyol tarafından analiz edilip oluşturuluyor. Konuyla ilgili influencer.marketing@trendyol.com adresinden mail atabilir, Trendyol Asistanı kullanabilir ve Bizlerden destek isteyebilirsiniz.

Trendyol İnfluencer Ajans

Sosyal medyanın gelişmesi ile birlikte kullanım alanları da artmaktadır. Tanıtım amaçlı sosyal medya kullanımı sağlayan kişiler reklam ve ürün tanıtımları ile kazanç elde etmeye başlamaktadır. Trendyol influencer ajans olarak firmamız geniş bir network ağına sahiptir. Komisyon şeklinde çalışma sistemine sahip olan ajansımız yapılan başvuruları inceleyerek değerlendirmeye almaktadır. Trendyol influencer ajans olarak kişilerin bu sektörde gelişmesini ve ilerlemesini desteklemekteyiz. Marketing sistemi ile pazarlama ve reklam tanıtımları yapılmaktadır. Satış ortaklığı olarak bilinen trendyol influencer ajans olarak firmamız ürünlerin kar marjına göre komisyon bedeli ayarlamaktadır. İş birliklerinde uzman ve yetenekli influencerler ile beraber çalışmaktayız. Sitemiz üzerinden başvuruda bulunan kişilerin tüm başvuruları özenle incelenmektedir. Herhangi bir kısıtlama olmadan başvurular alınmaktadır. Online sözleşme aracılıyla kişiler ile firmamız resmi anlaşmaya varmaktadır. Tüm marketing ve iş birlikteleri için kişiler ile birebir iletişim içerisine giren firmamız başvurunun ardından en az 3 iş günü içerisinde geri dönüş sağlamaktadır.

Trendyol Marketing ve Affiliate Sistemi Nasıl Çalışmaktadır?

Trendyol ajans içeriklerinin tamamı firmamız tarafından yürütülmektedir. Ürünlerin tanıtımlarının yapılması ve belirli bir oranda kar marjı elde etmek için özel kişiler ile çalışma sergilemekteyiz. Trendyol ajans olarak güncel olan tüm ürünlerin tanıtımları sosyal hesap üzerinden yapılmaktadır. Tüm detaylı bilgilendirme bizzat taraflara iletilmektedir. Yapılan başvurunun ardından bu işe başlayan kişiler sosyal anlamda da kendilerini geliştirmek için içerik üretmektedir. Trendyol ajans hizmetleri özellikle pazarlama alanında çalışma göstermektedir. Affiliate hizmetleri instagram içerisinde yer alan fenomenler ve yüksek takipçili kişiler ile çalışmaktadır. Bu kişilerin ürün tanıtımları yapması ve ürünler için link hazırlayarak paylaşması ürünlere duyulan ilgiyi arttırmaktadır. Özellikle instagramın hikaye bölümü üzerinden paylaşılan linkler hızlı erişim imkanı sunmaktadır. Her link ve ürün başına ayrı komisyon belirlenmektedir. Trendyol influencer başvuru için sitemiz hızlı başvuru formu hazırlamaktadır. Bu form eksiksiz doldurulara başvuru tamamlanmaktadır. Yapılan başvuruların tamamı incelenerek değerlendirmeye alınmaktadır.

Trendyol Affiliate Marketing Çalışma Sistemi nedir?

İnternet ve sosyal medya araçlarını kullanarak para kazanmak isteyen herkes affiliate marketing çalışma sistemine başvurmaktadır. Trendyol influencer başvuru formu sitemiz içerisinde yer almaktadır. Bu form aracılıyla ürün tanıtımları ve pazarlama alanında kişiler kendilerini geliştirmeye başlamaktadır. Trendyol influencer başvuru formunun ardından iş birliği yapmaya başlayan kişiler anında link paylaşımı ve sosyal medya uzmanlığı yapabilmektedir. Marketing sistemi tamamen pazarlama odaklı çalışmaktadır. Ürünlerin linkleri paylaşılarak sosyal takipçiye iletilmektedir.

Trendyol İnfluencer Nasıl Olur ve Bu Sistem İle Nasıl Para Kazanılır?

Trendyol günümüzde en çok tercih edilen alışveriş adreslerinden biridir. Kullanıcı ağının geniş olması ile birlikte içerisinde pek çok mağaza bulunmaktadır. Ürün ve mağaza kapasitesi yüksek olan bu sistem üzerinden pazarlama yapmak için influencer başvurusu tamamlanmaktadır. İnfluencer olmak için sitemiz üzerinden başvuruda bulunan kişiler kısa süre sonra içerik üretmeye başlamaktadır. Ürünlerin tanıtımlarının yapılması ve link paylaşımı ile her ürün başına belirli miktar komisyon alınmaktadır. Alınan komisyonlar sayesinde pek çok kişi para kazanmaya başlamaktadır.

Affiliate Marketing Sistemi Üzerinden Para Kazanma

Sosyal medya kullanımı aktif olan kişiler belirli bir takipçi kitlesine ulaşarak affiliate marketing sisteminde çalışmaya başlamaktadır. Bu sistem üzerinden para kazanmak oldukça özel isteyen bir iştir. Ürünlerin detaylı incelemelerinin yapılması ve reklam tanıtımları sayesinde kişiler marketing sisteminden para kazanmaya başlamaktadır. Özellikle ürünlere duyulan ilgi komisyonun da artmasını sağlamaktadır. Düzenli ürün tanıtımları ve link paylaşımları sayesinde pek çok kişi affiliate marketing sistemi ile çalışma göstermeye başlamaktadır. Bu alanda her ürün satışı için ayrı her link tıklaması için de ayrı ücret verilmektedir.

Trendyol İnfluencer Olmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

Trendyol influencer olmak için ilk olarak 10 bin organik takipçi sayısına ulaşmak gerekmektedir. Özellikle beğeni ve gelen yorumların tamamen gerçek kişiler olması en önemli konulardan biridir. Hesabın etkileşiminin fazla olması ön şartlar arasında yer almaktadır. İnfluencerlar kazançları için fatura kesebilecekleri bir şirket ile bağlantılı şekilde çalışma göstermelidir. Aynı zamanda hesabın tamamen influencer odaklı çalışması gerekmektedir. Hesap içerisinde herhangi bir ürün satışı olmamalıdır. Gerekli koşulları yerine getiren herkes trendyol influencer olabilmektedir.

Trendyol İnfluencer Başvuru Süresi Nasıl İlerlemektedir?

Trendyol influencer olmak isteyen kişiler başvuru adımlarını dikkatli şekilde incelemektedir. Firmamız üzerinden başvuruda bulunan kişiler ilk olarak 10.000 takipçi ve üzeri olması gerekmektedir. Takipçi sayısı fazla olan kişilerin başvuruları değerlendirmeye alınmaktadır. Aynı zamanda takipçilerin, beğeni sayılarının ve yorumların da organik olması en önemli şartlardan biridir. Organik olan etkileşimin ardından başvuru süreci değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan incelemeler sonunda organik etkileşime sahip olan kişilere 3 iş günü içerisinde geri dönmekteyiz.

Trendyol İnfluencer Olmak İçin Siteye Belge Yükleme İşlemi Yapma

Trendyol sitesi üzerinden influencer belgesi yükleme aşamaları oldukça dikkatli yapılması gerekmektedir. Yüklenecek olan dosyanın formatının doğru olduğu kontrol edilmelidir. Bunun için word ya da pdf dosya formatları tercih edilmektedir. İnfluencer olmak isteyen kişiler trendyol sitesine belge göndererek iş birliğini başlatmaktadır. Bu süreçte belge içerisindeki bilgilerin eksiksiz ve doğru olması olası zaman kaybını da önlemektedir. İnfluencer olmak için gerekli koşullardan bir diğeri de trendyola belge gönderme ve yükleme işleminin yapılmasıdır. Bu nedenle dikkatli şekilde yapılmalıdır.

Trendyol İle Satış Ortaklığı ve Marketing Sistemi Nasıl İlerler?

Trendyol satış ortaklığı ve marketing sistemi başlıca reklam tanıtımları ile yapılmaktadır. Pazarlama tekniklerini bilen kişiler kendi sosyal medyalarında ürün tanıtımları yapmaktadır. Bu ürün tanıtımları ile verilen linkler tıklama başına komisyon sağlamaktadır. Aynı zamanda satın alınan her ürün başına komisyon verilmektedir. Satış ortaklığı düzenli tanıtımların yapılmasına ortam sağlamaktadır. Link paylaşımı ve ürün tanıtımları ile ürünlerin daha kolay pazarlanması sağlanır. Sosyal medya hesabında belirli bir miktar etkileşim sağlayan herkes bu işi yapabilmektedir.

Trendyol Aracılıyla Link Paylaşılarak Ne Kadar Kazanç Sağlanır?

Trendyol üzerinden link paylaşarak kazanç sağlamak günümüzde en popüler olan işlerden biridir. Düzenli olarak yapılması komisyon ücretinin de artmasını sağlamaktadır. Trendyol influencer başvurusunda bulunan ve gerekli tüm koşulları yerine getirmiş kişiler bu işe hazırdır. Başvurusu onaylanan kişiler kendi hesapları üzerinden post ya da hikayelerde link paylaşarak kazanç sağlamaktadır. Satışı yapılan her ürün başına komisyon ücreti alınmaktadır. Aynı zamanda linke tıklama ve sepete ekleme durumlarında da kazanç sağlanmaktadır.

Trendyol İnfluencer Çalışma Sistemi İle Link Paylaşarak Para Kazanma

Günümüzde en çok merak edilen konulardan biri trendyol influencer marketing sistemidir. Bu sistem başlıca link paylaşımı ve ürün tanıtımı şeklinde ilerlemektedir. Yapılan başvuru incelemelerinin sonunda başvurusu onaylanan herkes kendi hesabından link paylaşımına başlamaktadır. Trendyol influencer çalışma sistemi tamamen ürün odaklı ilerlemektedir. Sitemiz üzerinden başvuru formunu dolduran herkes link paylaşımlarına başlamaktadır. Özellikle reklam iş birlikleri ve tanıtımları için firmamız özenle çalışma göstermektedir. Pek çok kişi link paylaşım başına ücret almaktadır. Link paylaşımlarında takipçilerin bu linkle tıklamaları ve tanıtımı yapılan ürünü satın almaları kişilerin belirli bir oranda komisyon almalarını sağlamaktadır.